Aktualności, strona 5 z 38

KINO LETNIE

Utworzono: 12.08.2023
Już dzisiaj Kino Letnie w Powidzu!
Przedstawiamy kilka istotnych informacji, które mogą się przydać ????
Wraz z Biblioteka Publiczna Gminy Powidz zapraszamy serdecznie ????

Projekt dofinansowano z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury + Edycja 2023

Biesiada z powidzką sielawą

Utworzono: 11.08.2023

Zapraszamy na biesiadę z powidzką sielawą!

Oprócz smaczej, wędzonej sielawy wystąpią dla nas zespoły działające przy Domu Kultury oraz gwiazda wieczoru - Barbara Parzęczewska!

Zapraszamy serdecznie!

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

Utworzono: 10.08.2023

Wraz z Urzędem Gminy Powidz zapraszamy na wakacyjny wyjazd do Wrocławia!

WAKACYJNY TYDZIEŃ Z DOMEM KULTURY

Utworzono: 09.08.2023

Wiecie, że u nas nie ma czasu na nudę?

W sierpniu czeka na Was wiele atrakcji, które będą miały miejsce w naszej pięknej Gmina Powidz i aby o niczym nie zapomnieć przesyłamy rozpiskę wydarzeń do 20 sierpnia 2023 roku.

A i tak to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla Was na wakacje.

Do zobaczenia!

ODKRYWAMY WYSPĘ SKARBÓW

Utworzono: 07.08.2023

Ahoj młodzi Piraci z Gminy Powidz!

Już w środę odkrywamy wyspę skarbów!

Wyjątkowe animacje, tylko z Domem Kultury w Powidzu!

Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy: 795 454 125

CRISTAL LAKE SOUND

Utworzono: 07.08.2023
Już tylko tydzień pozostał do święta muzyki klubowej - Cristal Lake Sound Powidz, przy którym mamy przyjemność współpracować!
Wystąpią dla nas najlepsi DJ'e: Killer, DJ WAJS, DJInsane, Bagrol, CYPREX, Endriu, Malos, a także twórca hitu 5 influencerek - ZEAMSONE!

RAJD ROWEROWY XII

Utworzono: 06.08.2023

Intensywna sobota za nami!

Na początek - Rodzinny Rajd Rowerowy, organizowany przez sołectwo Powidz - Osiedle, na czele z p. sołtys Kinga Świderska , a w godzinach popołudniowych warsztaty fotograficzne, zorganizowane przez Sołectwo Ostrowo, na czele z KGW Forsycja w Ostrowie!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, a szczególnie głównym organizatorom!

Dwa projekty z 7 w ramach zadania "Masz pomysł? Bądź częścią kulturalnego Powidza", koordynowane przez naszą placówkę już zrealizowane, a na kolejny zapraszamy 12 sierpnia!

Co tym razem?

Prawdopodobnie po raz pierwszy w Powidzu KINO LETNIE z oskarowym filmem "Narodziny Gwiazdy", gdzie wystąpią dla Was Bradley Cooper i Lady Gaga!

Projekt dofinansowany z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowe Centrum Kultury: Dom Kultury + Edycja 2023!

LETNIE KINO nad Jeziorem Powidzkim

Utworzono: 04.08.2023

Wczoraj informowaliśmy o Biesiadzie z powidzką sielawą (z gościnnym udziałem zwyciężczyni II edycji The Voice Senior - Barbara Parzęczewska ),

a dzisiaj wraz z Biblioteka Publiczna Gminy Powidz ogłaszamy, iż w naszym Kinie Letnim zagramy dla Was oskarowy film "Narodziny Gwiazdy"!

To właśnie ten tytuł wygrał w głosowaniu on-line!

Zapraszamy 12 sierpnia na godz. 20:30 na zielony dziedziniec kultury!

Projekt dofinansowany z środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowe Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023

BIESIADA Z POWIDZKĄ SIELAWĄ

Utworzono: 02.08.2023

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie .

Już dziś ogłaszamy, iż w piątek (11.08.2023) odbędzie się Biesiada z powidzką sielawą, podczas której nie tylko będzie można wysłuchać zespołów działających przy Domu Kultury, spróbować wędzonej sielawy, ale również odbędzie się koncert zwyciężczyni II edycji The Voice Senior - p. Barbara Parzęczewska!

Wstęp bezpłatny!

Zapraszamy serdecznie!

XII RAJD ROWEROWY

Utworzono: 03.08.2023

XII Edycja rajdu rowerowego "Sobota na Rowerze" przed nami!

W tym roku dołącza do nas także Gminny Ośrodek Kultury w Wilczynie, z czego bardzo się cieszymy!

Zapisy do 11 sierpnia pod numerem: 795 454 125.

Liczba miejsc ograniczona!