Sielawa Moran CUP 2022

Utworzono dnia 28.02.2022

Konkurs Kół Gospodyń Wiejskich SIELAWA MORAN CUP 2022
W ramach Szczupak CUP Moran 2022r. zapraszamy na konkurs kulinarny realizowany przez Urząd Gminy w Powidzu i Dom Kultury w Powidzu, przeznaczony dla Kół Gospodyń
Wiejskich z terenu Powiatu Słupeckiego i gmin Powidzkiego Parku Krajobrazowego, którego głównym założeniem jest integracja lokalnych i niezależnych społeczno-zawodowych organizacji kobiecych oraz pokazanie społeczności miejsko - wiejskiej poprzez dania rybne, walorów przyrodniczych Jezior, świadczących o niebywałym bogactwie kulinarnym Ziemi Powidzkiej i akwenów znajdujących się na terenie Województwa Wielkopolskiego.

 

Podczas wydarzenia, każdy przebywający na terenie Szczupak CUP Moran 2022 będzie mógł skosztować potraw, wyrobów i produktów przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Konkurs „Jeziora – to one są naturą” to nie tylko konkurs na przygotowanie dań rybnych, ale również poprzez degustacje i zakup wyrobów prezentacja wyjątkowego dziedzictwa kulinarnego i innych dziedzin życia społecznego w wykonaniu Kół Gospodyń Wiejskich.
 

ZAŁĄCZNIKI

  • Regulamin
    Utworzono: 28.02.2022, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych
  • Formularz zgłoszeniowy
    Utworzono: 28.02.2022, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych